Sevgili arkadaşlar.

Sevgili arkadaşlar. saçsızlıktan yana çok sıkıntı çektim. psikolojik olarak bayağı zor anlarım oldu.mesala çıktığım kızın ben kel olmaya başlayınca. bana olan ilgisinin azaldığını farkettim. buna gerçekten çok içerledim.bunu nerden anladığıma gelince. beraber film seyrediyorduk filmdeki adamın saççları çok güzeldi…işte saç bu ya dedi. bana döndü sende saç yaptırsan iyi olur artık yaşından fazla göstermeye başladın herkes seni babam zannetmesin dedi hesapta espri yaptı ama dünyam yıkıldı. birde bi yarlerde gezerken sanki saçları olan adamlara bakıyormuş gibi geldi. tabii kızdan ayrıldım. saç yaptırmaya karar verdim.

3 ay önce saç protezi yaptırdım. saçlarımı yapan firma tartışmasız benimle çok ilgilendi. tambi profesyoneller.saçlarım harika oldu.saç ekimi yaptıracaktım ama bi abim var tanıdığım bu abi saç ekimi yaptırdı hemde 3 kişilerdi, şimdi saç ekimi yapan hastane ile mahkemelikler,10.000 saç kökü ekilip çok güzel saçlarınız olacak demişler. nerde 10.000 saç kökü elimle bile tek tek sayıyorum diyor toplasan 150 tel ancak var.şimdi bu abiler bi site kurup bu hastaneyi ve saç ekimini rezil etmek için kendi resimlerini bile koyacaklarmış. bende bu yüzden protez saç yaptırmaya karar verdim.hee buarada saç ekimi yaptırıp pişman olan o kadar çok kişi varmış ki bu kişiler ismim duyulur birileri duyar rezil olurum diye davacı olmuyorlarmış.

Saçekimi şikayetleri diye siteler kurulacakmış.protez saç zor dediler pahalı dediler bunları kötüleyen sektör dışı gereksiz insanlar olduğunuda öğrendim. çünkü ben webmasterim internette memnun olan herkese ulaştım. suat kaya ile bile konuştum.şimdi 3 aydır kullanıyorum.gerçekten tek kelime ile harika bir sistem. saçlarımı yaptırdıktan sonra bir olay yaşadım gerçekten saç insanı çok değişştiriyor. alışveriş merkezinde bi bayanla gözgöze geldik aşina bi bakış oldu. yanında meğer bi adam varmış ben görmedin bayanın yanına geldi ona kızdı. adamda keldi.

Benim yaşadığım olayın aynısı idi. arkadaşlar kim ne derse desin bayanlar yakışıklı bakımlı erkekleri daha çok seviyor artık. boşuna kellik imajdır falan kellik bana çok yakışıyor demeyin. bence kendinize bir hikaye uydurmayın.
Buradan saçlarımı yapan firmaya çok çok teşekkür ediyorum.
Harikasınız.

tolgaardauras@hotmail.com Lütfen bana fiyat bilgisi ve sistemlerle ilgili sorular sormayınız. ben uzman değilim. detaylı sorularınızı uzmanlara sorun. ben sadece memnun olduğum firmanın bilgisini veririrm.memnun olduğumu zaten yazdım. ve 3-4 firmadda görüşmeler yaptımda kararımı verdim.
Sevgiler.
Tolga Arda

4 Comments.

Leave a comment
 1. ercan tokatlı

  Merhabalar,
  Size Bahçelievler den yazıyorum,
  Size ailecek başımızdan geçen güzel bir olayı aktarmak istedim.
  Babam mesleğinde büyük bir firmanın halkla ilişkiler görevini üstlenmekteydi, 2008 yılında çalıştığı firmanın işleri ters gitmeye başladı. Bu yüzden babam çok sevdiği işinden ayrılmak zorunda kaldı.
  İşten ayrıldıktan sonra babam kendisine uygun bir iş bulamadığı için psikolojik olarak çöktü, bu durum bizi çok üzmüştü. Saçları beyazladı, döküldü, sıkıntıdan kilo aldı.2 sene içerisinde 53 yaşında göstermeyen babam 65 yaşında gibi oldu.
  İnternette cv sini kendi branşında olan her yere gönderdi, birkaç kez iş görüşmesine gitse de çağıran olmadı. Çalışmak zorunda olduğu için vazgeçmeyi düşünmedi. İyice bunalıma girdiği anlarda
  – Benim işimde bakımlı olmam gerekiyor, saçlarım döküldü, beyazladı, kilo aldım, ne giysem yakışmıyor artık yüzüme bakan bana iş vermez, bu durumdan kurtulmam gerek diye hayıflandı durdu. Tabii biz de – Olur mu baba böyle bir şey sen işinde gayet iyisin bunun sadece görüntünle alakası yok. Büyütme bu kadar dedikse de anlatamadık.
  Kelliği iyice açıldığı için Bakırköy de saç ekimi yapan bir hastaneye gitti. Ön görüşme yaptı. Fakat tamamen ticari bir hedef olduğu anladık. Bir sitede Engin bey diye birinin açıklamaları da doğru çıkmıştı. Çünkü biz bir resim gösterdik. Saç ekiminden sonra bu görüntüye kavuşabilecek miyiz yazılı garanti verebilir misiniz? Dedik ama bu kişiler hiç oralı bile olmadılar.
  Babam iyice üzülmüştü. Bu sefer olaya ben el attım. İnternette araştırmaya başladım. Çok doğru bilgiler verdiğine inandığım ve ayrıca image maker olarak ta tecrübesi olan bir firmaya görüşmeye gittik. Anlatımlar ve örnekler çok doğal, olabilecek cinstendi. Protez saç sistemini duymuştum ama yeni çıkan saç ünitesi sistemini duymamıştım. Biliyorum konuyu çok uzattım ama tüm ayrıntıları yazmak istedim. Sizin de detaylı haberiniz olsun istedim.
  Babam gençleşmek istiyordu. Buna çok ihtiyacı vardı. Neyse gittiğim firmanın sahibi özel olarak ilgilendi. Şimdi tam 6 ay oldu. Babam 10 yaş gençleşti, şansı açıldı resmen, Babam 3 aydır büyük bir firmada işe başladı. yeni tanıyan kişiler abin mi diye soruyorlar. Yok böyle bir şey, mutlaka deneyin.
  Sadece saçları değil, kilo verdi, giyim tarzını değiştirdi. Bu sitede isim vermek yasak olduğu için bu işi başaran firmanın adını veremeyeceğim. Gerçekten her şey inanılmazdı. Gençleşmek isteyen o kadar çok insan var ki, haberiniz olsun istedim. Merak eden herkese yardımcı olmak isterim. Kendi msn adresimi yazmak isterdim ama rahatsız edilmek istemediğim için babamın msn adresini veriyorum.
  ercantokatli58@hotmail.com

 2. Protez saç sistemi ile ilgili daha önce karar almıştım. Yaptıracaktım. Fakat çevremde ki bazı arkadaşlarım bu kararıma engel oldular. Yok belli oluyor, yok bilmem nesi var diye, kafamı karıştırdılar bende tasarım yaptırdığım Mustafa Kemal beyin merkezinde ki siparişi iptal ettim. Üzerinden bir yıl geçti, kafamı karıştıran bazı arkadaşlarımın saç ünitesi yani protez saç sistemi yaptırdıklarını gördüm. Gerçek dostunu tanıyacaksın. hani kötü bir sistemdi, bu insanları anlamış değilim. Hemen Mustafa Kemal beyi aradım sağ olsun bana yine aynı titizlikle bir uygulama yaptı. inanılmaz memnun kaldım. Boşuna bana engel oldular…Çevre konusunda dikkatli olun. Herşeye inanmayın. Gençleşmek için hhiç durmayın dünyaya bir daha gelmeyeceğiz belki. Herkesin uydurduğu ayıplara günahlara inanmayın. Saç ekimi yaptırdım. kafamı tarlaya çevirdiler. bu işi yapanlar google a reklam veriyorlar. madem saçsızlığı kökten çözen bir sistemse saç ekimi sistemi o zaman reklam vermenize gerek yokki, bir kişi saçına kavuşur.o ona söyler bu ona söyler yayılır. iyi bir şey olsa reklama ihtiyacı olmaz. çünkü kelliğe çare olarak gösterilen saç ekimi ama hala kelliğe çare bulunamadı bu ne yaman çelişki….herkese mutlu bir yıl dilerim.. TARIK KALENDER Emniyet mensubu tarik_kalender35@hotmail.com

 3. sevgili site yöneticisi,
  öncelikle bize böyle bir sayfa ayırdığınız için size çok teşekkür ederiz.
  Burada bazı yasaklar varmış firma adı vermemekle ilgili, bu yasağı kaldırsanız insanlar rahat rahat bilgi verseler.
  Ben t6aksimde bir firmaya gittim, ilk görüşmede havalardaydılar. kalıp aldılar. kapora verdim. ama daha sonra gittiğimde yüzüme bile bakmadılar. artı, yaptıkları sistemide beğenmedim. başka firmaya gittim şişlide herkesin beğendiği bir yer olduğunu sonradan öğrendim. hakikaten bu firma taksimde ki firmanın yaptığı saça bile can verdi. 2. saç siparişimi burada verdim kalite inanıolmaz doğaldı. zaten ilgileride muhteşemdi. hepsine çok teşekkür ediyorum. parola şişli akbank üstü:-)))

 4. Melda Tanrıverdi

  Sevgili arkadaşlar

  Buraya tecrübelerimi aktarmak istedim. Özellikle protez saç kullmak isteyen hanımlara tavsiyelerim var. Protez saçtan beklentilerini
  z hakkında size telkinlerde bulunabilirim.

  Saçlarınız döküldüğü için psikolojinizde iyi değildir mutlaka
  Saçlarınızı yaptıracağınız firma yetkilileri ile görüşmeden çnce sorularınızı hazırlayın. ikna olmanız için büyük bir firmaya gidin. ben bu hatayı yapmıştım. doğru düzgün araştırma yapmadan ilk gördüğüm ilana başvuru yaptım. yapılan sistem güzeldi ama teknikleri zayıftı. bende firma değiştirdim.

  şimdiki firmadan çok memnunum. bu arada şunu açıklayayım. bu firmaların hiç biri sentetik saç uygulamıyor. bunu söyleyen kuaförler saç uzmanlığı havalarına girdiği için böyle davranıyorlar. bu saçlar fırınlama sistemi ile boya yapılıyormuş işte bu yüzden kuaförlere giden protez saç kullanan bayanlar saçlarının rengi ile oynamak istiyorlar. rengini açamayan kuaförler hemen bu sentetik diyor. haberiniz olsun. bana bir iki kuaför böyle dedi bende inanmıştım. ama durum böyle değil.
  bana yazmak isteyenlere vaktim oldukça cevap vereceğim.
  Melda
  melda_tanriverdi@hotmail.com

Leave a Reply

( Ctrl + Enter )