Saçlarım ve ben

Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır protez saç kullanıyorum inanın çok mutluyum.  Yaşadığım yer itibarı ile herkez bana 10 yaş gençleştiğimi söylüyor. Bu da bana yetiyor. Benim amacım protez saç yaptıran arkadaşlara yardımcı olmak. İsteyenler bana yzabilir bilgi alabilir..

pobloangel@hotmail.com

2 Comments.

Leave a comment
  1. ya bende yaptırıcam da bana bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim nerde yaptırdınız nasıl pahalı kullanılması zormu lütfen çok makbule geçer

  2. Saç protezi yaptıralı 2 sene olacak, saç ekimi yapan firma bana bayağı kötülemişti. ama şu ana kadar bir problem yaşamadım. tabiki herşeyin bakıma ihtiyacı var. neye bakım yapmıyoruz ki, hem bu kadar iyi görüneceğim hemde bakımı olmayacak mümkünmü? beni bu kadar gençleştiren bir sistem bulmuşuz daha ne olsun. saç protezini şikayet edenlere inanmayın.kesin ya kötü bir firmada yaptırdılar yada saç ekimi yapanlar yalan söylüyorlar.ben kendimi her adreste göstermeye hazırım, nedenmi kelle avcılığı yapan saç ekimcilere savaş açtım bu yüzden. he bu arada profesyonel olarak yapıldığı zaman protez saç sistemi gerçekten mükemmel oluyor.yeterki köprü altı bu işi yapan cahillere gitmeyin.ben daha önce gittim tecrübeme inanın. herkeese selam ve saygılar.

Leave a Reply

( Ctrl + Enter )